Busy Słupsk Holandia i stała praca

Skończyłam studia ekonomiczne na jednym z lepszych uniwersytetów. Mimo tego, że wszyscy mi mówili, że to kierunek prestiżowy i że bez problemu znajdę pracę w kraju to jednak tak się nie stało. Wysyłałam dużo podań o pracę, jednak bez rezultatów. 

Busy ze Słupska do Holandii na święta

busyLabo była to praca grubo poniżej moich kwalifikacji (znam też dwa języki obce, mam skończone liczne kursy i darmowe staże), albo potrzebowali już kogoś z doświadczeniem na stanowisku kierowniczym. W końcu byłam już zrezygnowana i postanowiłam szukać pracy za granicą. Miałam nadzieję, że będą to Niemcy, w końcu znam Niemiecki, nie musiałabym też daleko dojeżdżać. Busy Gdynia Niemcy często kursują, więc rodzina mogłaby mnie odwiedzać. W grę wchodziła jeszcze Belgia, bo byłam tam parę razy na wycieczkach i bardzo mi się tam podobało, znałam już też busy Koszalin Belgia. Jednak tutaj też nie mogłam się nigdzie zaczepić. W końcu pomyślałam sobie, że wskoczę w Busy Koszalin Holandia i poszukam czegoś na miejscu. Mimo iż nie znałam tego kraju to postanowiłam spróbować. Najwyżej szybko wrócę z powrotem. Jednak tam mi się udało znaleźć stałą pracę. Nie musiałam nawet długo szukać. Od razu mi się tam spodobało i zaczęłam się nawet uczyć nowego języka, mimo iż w pracy mogłam mówić po angielsku. Lubię jednak wyzwania i lubię się uczyć, więc mogłam postawić przed sobą nowe zadanie. Zapisałam się na kurs językowy, a do tego poprosiłam kolegów, żeby rozmawiali ze mną z ich języku żebym mogła się ćwiczyć. Teraz od wielu lat już tutaj pracuję i tylko czasem wybieram busy ze Słupska do Holandii żeby przyjechać do domu na święta. Tutaj mam jednak męża i planujemy dziecko, więc pewnie będzie mniej okazji do odwiedzin.

Mimo iż nie mieszkam w kraju to cieszę się swoją pracą i rodziną. Zaaklimatyzowałam się tutaj, i nie wyobrażą, sobie teraz powrotu do kraju.