Czy zdobędę kobietę po kursie uwodzenia?

Nigdy nie potrafiłem poderwać żadnej dziewczyny, a wiele z nich się do mnie uśmiechało często. Zamiast podejść i zagadać, po prostu odchodziłem. Miałem już swoje lata i chciałem założyć własną rodzinę, ale sobie nie radziłem w relacjach damsko-męskich.

Więcej pewności siebie zdobytej na kursie uwodzenia

kurs uwodzeniaMiałem przyjaciela, z którym spędzałem dużo czasu. Maciek miał dziewczynę, z którą zamierzał wziąć w przyszłym roku ślub. Idealnie do siebie pasowali i cieszyłem się, że przyjacielowi układało się w życiu uczuciowym. Maciek pewnego razu zapytał mnie, dlaczego nie zapiszę się na kurs uwodzenia, skoro mam problemy ze znalezieniem kobiety. Byłem zaskoczony, bo nigdy nie brałem takiego rozwiązania pod uwagę. Zresztą nie wiedziałem, czy dzięki kursowi zdobędę kobietę. Maciej wyjaśnił mi na czym taki kurs polegał i co mogłem zyskać. Zdecydowałem więc, że spróbuję i się zapisałem. Kurs był prowadzony dla kilku osób w pierwszym etapie. Dopiero później miały być zajęcia indywidualne. Na początku kursu kazano mi wypełnić kwestionariusz osobowy, na podstawie którego uzyskano mnóstwo ważnych informacji na mój temat. Kurs trwał trzy tygodnie i zauważyłem, że wszystko zacząłem inaczej postrzegać. Stałem się pewniejszym siebie człowiekiem i nawet udało mi się zagadać do kilku kobiet. Wcale to nie było takie trudne jak się okazało. Wszystko zawdzięczałem przyjacielowi, który namówił mnie, żebym zapisał się na ten kurs, bo nauczyłem się uwodzić kobiety.

Znalazłem sobie idealną kobietę, która jest wręcz spełnieniem moich marzeń. Póki co wszystko idealnie się układa i zapewne w przyszłym roku zdecyduję się jej oświadczyć. Ciągle ją uwodzę, a jej się to podoba. Kobiety uwielbiają być adorowane. Udało mi się znaleźć miłość i byłem szczęśliwy.