Dobrze zorganizowane obozy

Mój chrześniak ma już piętnaście lat i chodzi do gimnazjum. Jest teraz w tak zwanym trudnym wieku. Jednak uważam, że jeszcze u niego nie objawia się to jakoś bardzo szczególnie. Także siostra nie ma z nim większych problemów. Do tego też bardzo dobrze się uczy.

Chrześniak jedzie w wakacje na obóz windsurfingowy

obozy windsurfingowe helOn zawsze w wakacje jak do tej pory jeździł na obozy piłkarskie. Jednak siostra postanowiła mu sprawić jakąś niespodziankę i wysłać go gdzieś jeszcze. Jest on bardzo aktywny i lubi chyba każdy niemal sport. Ja wiedziałam, że obozy windsurfingowe hel są naprawdę dobre. Dzieci mojej koleżanki z klasy były tam w tamtym roku i podobno wróciły tak zachwycone, że teraz nie wyobrażają sobie spędzić w sposób inny wakacji niż na takim właśnie obozie. Siostrze pomysł bardzo się spodobał. Dlatego też zaczęła szukać informacji na ten temat. Okazało się, że były jeszcze wolne miejsca i siostra mogła takie jedno wykupić dla siostrzeńca. Od razu się zdecydowała bo podobno jest naprawdę wiele atrakcji na tym obozie oprócz oczywiście nauki windsurfingu. Wiedziała, że taki wyjazd spodoba się jej synowi. Zresztą myślę, że coś takiego byłoby dobre praktycznie dla każdego dziecka. I gdy chrześniak na koniec roku przyniósł bardzo dobre świadectwo to właśnie w prezencie siostra dała ma zaproszenie na ten obóz. Był bardzo szczęśliwy gdy dowiedział się gdzie pojedzie i co tam będzie robił. Podobno taka wyprawa to jest jego spełnienie marzeń. Siostra powiedziała mi, że od razu zaczął czytać sporo na temat tego sportu.

I przygotowywać się już przynajmniej od takiej strony teoretycznej. Dowiedział się, że można naprawdę szybko nauczyć się pływać na windsurfingu i na to bardzo liczył. Warunki noclegowe na tym obozie też zapowiadały się bardzo dobrze.