Moja rehabilitacja i wypoczynek w polecanym ośrodku

Od lat zmagałam się z wieloma dolegliwościami bólowymi oraz przeróżnymi kontuzjami mięśniowymi. Uraz kręgosłupa towarzyszył mi od wielu lat, dlatego też postanowiłam wyjechać na turnus, który miał mi pomóc uporać się z moimi problemami zdrowotnymi, a przy okazji mogłam miło spędzić czas.

Zajęcie rehabilitacyjne w ośrodku wypoczynkowym w Polsce

ośrodek rehabilitacyjno wypoczynkowyPewnego dnia usiadłam przed ekranem mojego komputera z zamiarem znalezienia odpowiedniego dla mnie miejsca. Od mojego lekarza, dostałam parę adresów, które prześledziłam w sieci. Po jakimś czasie, zdecydowałam się na ośrodek rehabilitacyjno wypoczynkowy położony w środku lasu, w otoczeniu pięknych ogrodów oraz przyrody. Kilka miesięcy później, gdy przyjechałam na miejsce, byłam oczarowana przepiękną architekturą tego miejsca oraz wspaniałymi widokami. Zostałam zakwaterowana w pokoju, który spełnił moje oczekiwania i pierwszego dnia udałam się na konsultacje lekarską. Z badań oraz wywiadu dowiedziałam się na jakie zajęcia będę uczęszczać, dostałam również grafik oraz folder, w który wyjaśniono całe funkcjonowanie ośrodka, dzięki czemu nie musiałam prosić innych o pomoc. Zajęcia odbywały się w godzinach porannych, tuż po śniadaniu. Profesjonalni rehabilitanci pracowali ze mną po kilkanaście godzin w tygodniu i choć zajęcia czasem były dość bolesne, już po kilku dniach zaczęłam odczuwać ulgę w okolicy kręgosłupa. Ośrodek posiadał również bardzo rozbudowany system saun oraz basenów i obiektów rekreacyjnych, z których korzystałam bardzo chętnie. Potrawy serwowane pensjonariuszom były przygotowywane zgodnie z zaleceniami lekarskimi, a ich smak i wygląd był bardzo przyjemny. Podczas turnusu miałam również wiele okazji do tego, aby wypocząć w pięknych okolicznościach przyrody oraz poznać miłych i ciekawych ludzi. Do domu wróciłam wypoczęta, a moja kondycja fizyczna znacznie się poprawiła.

Moja kontuzja oraz wszelkie dolegliwości bólowe nie pozwalały mi prowadzić aktywnego trybu życia. Na szczęście, znalazłam miejsce, w którym fachowo podreperowałam swoje zdrowie, a czas spędzony w miłym towarzystwie pozostanie na długo w mojej pamięci.