Na braki energii – kreatyna

Kto z nas nie marzy o tym, aby mieć zawsze mnóstwo energii? Chcemy uczyć się wielu rzeczy na raz, jednak niejednokrotnie okazuje się, że nie ma takiej możliwości. Obowiązki w pracy jak i te w domu pochłaniają zdecydowaną większość czasu, co bezpośrednio wpływa na rezygnację z zamierzonych planów. A gdyby tak zwiększyć szybkość rzeczy, które robimy?

Gdy wydaje się, że więcej się nie da – kreatyna

kreatynaZwiększając szybkość wykonywania poszczególnych zadań można powiedzieć, że będziemy mieć więcej czasu dla siebie. Wiadomą sprawą bowiem jest, że spadki energii jakie następują mają bezpośredni wpływ na to w jaki sposób wykonujemy poszczególne rzeczy jak i narzucają tempo. Kiedy czujemy poważny spadek sił a przed nami jest jeszcze dzień pełen wyzwań w pracy – prezentacja kluczowego projektu, rozmowa z najważniejszym klientem czy spotkanie zarządu należy coś z tym zrobić. Kawa i występująca w niej kofeina nie zawsze jest w stanie nam pomóc. Rozwiązaniem tego typu problemów staje się kreatyna. Jest to suplement diety godny zaufania, bowiem posiada on tylko składniki najwyższej jakości. Jest on przeznaczony dla sportowców, aby można było znacznie dłużej ćwiczyć i osiągać doskonałe wyniki. Dlatego też jego przyjmowanie warto jest połączyć z treningami. To dobrze wpłynie na nasz organizm jeżeli po bardzo stresującym dniu zawodowym pójdziemy chociaż na godzinę, półtorej pochodzić po bieżni czy pojeździć na rowerku. Udają z nas nie tylko złe fluidy ale także zaczniemy pracować nad lepszą sylwetką. 

Kreatyna dostępna jest w wielu sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Do kupienia jest również w różnych stanach skupienia jak również dawkach. Zanim zdecydujemy się na odpowiednią dla nas powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie ile jej potrzebujemy tak naprawdę.