Strona internetowa wypożyczalni samochodów dostawczych

Mój kolega jest bardzo dobrym informatykiem. Pracował kiedyś właśnie w dużej korporacji jako informatyk. Jednak teraz jest już na swoim. To znaczy ma swoją własną firmę, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych dla firm. Dla niego są to naprawdę bardzo proste zlecenia.

Bezgotówkowy wynajem samochodów osobowych coraz popularniejszy

bezgotówkowy wynajem samochodów osobowychA osoby, które się na tym za bardzo nie znają na pewno nie wiedziały by jak to zrobić. Kolega swoją firmę prowadzi w Warszawie, zresztą to miasto jest chyba najlepszym do prowadzanie interesu. Kolega ma naprawdę bardzo dużo zleceń. Miałam okazję widzieć jak pracuje. Byłam u niego w siedzibie firmy bo on także ma zrobić dla mnie stronę internetową. Widziałam jak przyjmował zlecenie od wypożyczalni samochodów. Ta wypożyczalnia samochodów dostawczych była naprawdę bardzo duża. I tym samym strona ta musiała oddać to, że jest to duża firma i bardzo licząca się na rynku. W tej wypożyczalni jest nawet skup samochodów dostawczych i nie tylko. Ja dopiero teraz dowiedziałam się, że jest coś takiego jak bezgotówkowy wynajem samochodów dostawczych i stwierdziłam, że na pewno spytam się kolegi co to takiego jest. W ofercie wypożyczalni był też najlepszy bezgotówkowy wynajem samochodów osobowych w Warszawie także oferta jest naprawdę bogata. Pan, który przyszedł ze zleceniem dla kolegi powiedział, że najważniejsze jest to żeby było podkreślone to wielokrotnie, że właśnie u nich jest bezgotówkowy wynajem samochodów bo nie każda wypożyczalnia samochodów ma taka opcję. Spytałam się potem kolegi na czym to polega.

 

 

A on powiedział, że można wypożyczyć samochód z OC sprawcy i tym samym wypożyczalnia rozlicza się tylko z ubezpieczycielem. To naprawdę bardzo dobre rozwiązanie dla klientów. Ogólnie ta wypożyczalnia zrobiła na mnie duże wrażenie bo widziałam zdjęcia z niej. Może kiedyś nawet z niej skorzystam.